Program ücreti nedir?

Kariyer programı ÜCRETSİZ’dir.

Kimler katılabilir?

* Üniversite 4.sınıf öğrenci, * Üniversite mezunu ve aktif olarak farklı bir kurumda çalışmayan kişiler başvuru yapabilirler.

Kaç kişi katılabilir?

Programa toplamda mülakat ve çeşitli sınavlar sonucunda 5 kişi seçilecektir.

Mülakatlar ve sınavlar nasıl yapılıyor?

İstanbul’da birebir ve online yapılacak mülakat ve sınavlar; bireyin sektöre ilgisi, teorik bilgisinin yanı sıra İleri Seviye İngilizce ve Excel gibi teknik programlardaki seviyesini ölçmeyi amaçlamaktadır.

Eğitimler nerede veriliyor?

Eğitimimiz çözüm ortağımız MooF Digital ile birlikte yürütülmektedir. Şişli-Mecidiyeköy’de bulunan DigitalArea’da fiziksel olarak gerçekleşecektir.

Eğitim süresi ne kadar?

Program eğitim + staj 3 ay sürmektedir.

Eğitimin zamanı nedir?

Program standart bir mesai saati kapsamında; hafta içi 09:00-18:00 arasında gerçekleşmektedir.

Eğitimde neler öğretiyorsunuz?

Eğitim kapsamında Dijital Pazarlama 101, Google Ads, Facebook-Instagram Reklamları, Raporlama, Google Tag Manager, Google Analytics, DV360 yer almaktadır. Eğitim içerikleri ve program yöneticiler ve eğitmenler tarafından belirlenmektedir.

Eğitimde yol & yemek masraflarım karşılanıyor mu?

Ücretsiz gerçekleşen bir program olduğu için yol & yemek masrafları katılımcılara aittir.

Neden katılmalıyım?

Ajans ya da markaların dijital reklam, dijital pazarlama ve e-ticaret süreçlerinde kariyer hedefindeyseniz bu programa kaydolmanız ciddi bir avantaj sağlayacaktır.

Eğitimler kimler tarafından veriliyor?

Program kapsamında eğitimler ve staj programı; MooF Digital bünyesinde aktif olarak çalışan uzman ekip ve Dijital Pazarlama Okulu eğitmenleri tarafından verilmektedir.

Eğitim sonunda katılım belgesi veriliyor mu?

Evet, eğitime sınavları geçerek katılabilen ve başarıyla bitiren öğrencileri diğer adaylardan ayırt edebilmek için dijital platformda kontrolü yapılabilecek katılım belgesi veriliyor.

İş garantisi var mı?

Adaylardan en az 2(iki) kişi kariyerine devam etmek üzere istihdam edilecektir. Tüm adaylara iş garantisi bulunmuyor. Ancak 3 aylık süreç boyunca katılımcılar titizlikle takip edilerek çözüm ortaklarımıza referans olabileceğiz.

Nasıl başvurabilirim?

Programa başvuru için başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Uygun şartları taşıyan adaylar mülakata çağrılacaktır.

Amacınız nedir?

Bu program ile birlikte ajans ve markalar için gerekli nitelikli iş gücü ile bu alanda kariyer sahibi olmak isteyen başarılı adayları buluşturmayı hedeflemekteyiz. Bu kapsamda ilgili adaylar; teorik + pratik eğitim ile birlikte işin mutfağı olan ajansta staj yapıp yerinde deneyim sahibi olabileceklerdir. Bu sayede iş ortağı ajans ve markalarımızda işgücüne katılabileceklerdir.

Ajans ve Markalar Bu Programdan Nasıl Faydalanabilir?

Ajans ve markalar bu programa katılım sağlayıp başarılı olan mezunlarımız istihdam etmeleri için bize başvurmaları gerekmektedir.

İletişim: bilgi@dijitalpazarlamaokulu.com

Kontenjan

Tarih:

29 Mart - 29 Haziran 2021

Kontenjan:

5

Süre:

3 Ay

Günler:

Hafta İçi

Saat:

09:00 - 18:00

Konum:

Digital Area

Seviye:

Temel Seviye

Sertifika:

Uzm. Sertifika

Eğitim Bedeli:

Ücretsiz


Hemen Kaydol

Lütfen CV Yükleyiniz (Max: 5MB PDF & DOC)